#DİRENSUUÇTU #DİRENDOĞA
Photo info

#DİRENSUUÇTU #DİRENDOĞA

Camera : Nikon D3200
Lens : Tokina AT-X 11-20mm f/2.8 PRO DX
Tags: #DİRENSUUÇTU #DİRENDOĞA SUUÇTU ÇATALDAĞ KAYIN ORMANI KIRMIZI SUFADEM
Report  • Statistics
  • Likes50
  • Faves9
  • Views745

Aktuelle Fotos des Mitglieds

1536
1535
1534

Comments

X2

lalaji anwar 28.11.2016 - 20:24
Congratulation!

Carole 28.11.2016 - 16:13

Congratulation!

Selected by Editor's choice.

Editor

www.grafimx.com/editors


Bettina Bruns 28.11.2016 - 03:00
Kafeterya türü birşey yapıp birilerine peşkeş çekeceklerdi...... Beton nasıl doğaya uyumlu ise artık.....

İDRİS TOPCU 27.11.2016 - 21:50
Okudum, Ahmet Abi de paylaşmış facebook hesabında. Fakat içim yine de rahat değil, "geçici bir süre için, ortalık duruluncaya kadar, yanlış anlamışsınız" falan. Sahi bu "75 metrekare üzerinde tek katlı ve doğaya uyumlu proje" ne projesiydi? Ne yapıyorlardı oraya?

Cahit HOŞOĞLU 27.11.2016 - 20:14
Congratulations!

lalaji anwar 27.11.2016 - 19:11
Cahit bey.... Oluru gece yarısı basın acıklaması ile geldi. Mutluyuz
MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYESİNİ ALDIĞI KARARDAN DOLAYI KUTLUYORUZ.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur;

Suuçtu Şelalesi'inde bakanlık onayı ile başlatılan projeyle ilgili sosyal medya üzerinden yürüyen tartışmaları yakından takip etmekteyiz. Öncelikle doğayı koruma refleksiyle hareket ederek projeyle ilgili yapılan tüm eleştirileri büyük bir saygıyla karşıladığımızı ve dikkate aldığımızın bilinmesini isteriz.

Bereketli toprakları, üretken insanları ve doğal güzellikleriyle övündüğümüz Mustafakemalpaşa'mızın bu değerlerini korumak için uzun yıllardır sergilediğimiz duruşu, kararlılığı en iyi hemşehrilerimiz biliyor.

Hiçbir projenin doğa ve yaşam hakkından üstün olmadığına inanan bir anlayışa sahip bizlerin aksi şekilde hareket etmesi beklenemez. Tamamen tüm vatandaşlarımızın bu doğal güzelliğin tadını doyasıya çıkarması, daha kaliteli zaman geçirmeleri için başlatılan 75 metrekare üzerinde tek katlı ve doğaya uyumlu projenin DURDURULDUĞUNU, hemşehrilerimiz, doğaseverler ve teknik ekibimizle yapılacak değerlendirmelerin ardından gerekirse revize edileceğini ya da iptal edilmesinin gündeme gelebileceğinin herkes tarafından bilinmesini isteriz.

Değerli doğa severler bu yazıyı tam 48 saat önce paylaşmak için kaleme aldım. Ancak öncelikle yukarıda belirttiğimiz gibi henüz ilgili arkadaşlarla, ekibimizle değerlendirme fırsatı bulamadan. Yine temeli atılan proje ile foto montajla tamamen doğa katliamı havası yaratılarak servis edilen çirkin kampanyanın ardından bekleme kararı aldık. Çünkü kendi haber sitesinde konuya hiç yer vermeyerek, sadece sosyal medya üzerinden 3 günde binlerce lira bütçeli reklam vermelerinin arkasındaki ali cengiz oyunlarını çok iyi biliyorduk.

1-Bir kez daha tekrarlıyoruz, tüm eleştirilere büyük saygı duyuyoruz. Ancak daha ne olduğunu dahi anlamadan yapılan hakaretleri bu kez onların terbiyesizliği diyerek geçiştiriyoruz. Amacı ve niyeti belli olan şahıslarla, para için çirkin bir kampanyayı yürütülenlerle hukuk önünde mücadelemiz yeni başlıyor.

2-Davetimizi üzerine Suuçtu'ya gelerek fikirlerini beyan eden DOĞADER'den değerli arkadaşlarımız Murat Demir ve Caner Gökbayrak'a teşekkür ediyoruz. Şimdi olduğu gibi geçmişte yine doğa ve çevre için birlikte kararlar almış, birlikte hareket etmiştik.

3- Amacımız sadece bu güzelliğe biraz daha güzellik katmak, insanların daha kaliteli zaman geçirmeleri için hazırlanan, tekrar altını çizerek paylaşıyoruz ki fotoğraf hilesiyle algı operasyonu yapanların paylaştıklarıyla projemiz arasında hiçbir benzerlik bulunmamasına rağmen iptal ediyoruz.

Yine istemeyerek üzdüğümüz doğa severleri mutlu edecek ise : hata ise hatadan, yanlış ise yanlıştan dönüyoruz ki erdemli yönetim anlayışı da bu değil mi zaten.

Saygılarımızla...

Sadi Kurtulan
Mustafakemalpaşa Belediyesi Başkanı

İDRİS TOPCU 27.11.2016 - 07:36
Cahit HOŞOĞLU like this.
Congratulation!


Popular photo of the day.

popular

www.grafimx.com/newpopular/

© İDRİS TOPCU
GrafiMX 27.11.2016 - 05:35
lalaji anwar like this.
Yahu bu işin bir oluru yok mudur? Kaybettiklerimize ah vah etmekten yorulduk zaten. İllaki elden gitmesi mi gerekiyor?

Cahit HOŞOĞLU 26.11.2016 - 22:38
İDRİS TOPCU like this.
Yeşil yol bittiğinde bütün bir Karadeniz in büyüsü bozulacak. Burası ney ki

İDRİS TOPCU 26.11.2016 - 21:08
İnsan güzel yerleri pozlamaktan korkar olacak. Bizdeki zihniyet ne zaman değişecek

Cahit HOŞOĞLU 26.11.2016 - 20:26
İDRİS TOPCU like this.