yapıcı eleştiriler bizleri daha iyi yerlere taşıyacaktır.

yapıcı eleştiriler bizleri daha iyi yerlere taşıyacaktır.

Sayfamız gayet iyi bir sayfa çok başarılı kardeşlerimiz abilerimiz ablalarımız var fakat ; neden kimse eleştiride bulun muyor ? Ben şahsen bundan çok mutlu olurum. Yapıcı eleştiriler bizleri daha iyi yerlere taşıyacaktır.


Likes
Popüler fotoğraf neye göre seçiliyor ? Kriterler nedir ?

Gülden Oldaç 15.03.2016 - 10:02
Keşke herkes fotoğraflarla ilgili yorumlar yazsa illaki fotoğrafları olumlu yönde değil olumsuz yönlerini de ortaya koysa bizlerde ona göre hataları düzeltip daha kaliteli ve daha güzel fotoğraflarla sizlere hitap etsek. Mesela ben general mobile discovery telefonla 8 mpx kamerayla çektiğim fotoğrafları paylaştım. Sizce bu sitede böyle düşük çözünülürlüklü bir kamerayla yaptığım çekimleri paylaşmam doğrumudur

zekeriya hazar 03.01.2016 - 00:27
teşekkür ediyorum İbrahim bey. haklısınız biz zaten genelde eleştiri yapmayı da olumsuz anlayan bir milletiz. aslında eleştirinin olumlu yönü de var. biz bunu hep unutuyoruz ve hayatta her şeyi görmüş her konuda tecrübe biriktirmiş bir amcanın bile küçük bir çocuktan çok şey öğrenebileceğini unutuyoruz. dediğiniz gibi eleştiri dediğim şey saldırı olarak algılanıyor. eleştirilerinizi fotoğraflarımda görmekten mutluluk duyarım :)

Bahadır ÇAYA 02.01.2016 - 18:00
Kocaeli Su Tesisatçısı