Yeni Kategori Şelale

Yeni Kategori Şelale

Şelale kategorisi eklenmiştir.


Likes
ismailuz BettinaBruns grfmx5085
Ben fırsat buldukça siteye gelmeye çalışıyorum. Yoğun bir iş tempom var. Kendimce iyi çektiğime inandığım fotoları burada paylaşıyorum. Bende gözüme hoş gelen fotoları oylamaya calışıyorum... benimde nacizane yorumum budur değerli hocalarım.. ;)

Şennur Topçu 13.11.2017 - 16:12
1 Puan alıyor fotoğraf sahibi ama amacı bu değil tabi ki. Örneğin ben tekrar bakmak istediğin fotoları ekliyorum gerektiğinde favorilerime gidip buluyorum..

Ergin Üçüncü 08.11.2017 - 21:04
Ben favoriye basıldığında ek puan alındığı kanatindeydim peki o zaman bende basmam engin bey ..Sayfanız güzel bir sayfa emeğinize sağlık sorun kişilerde ....Saygılar.

figen cengiz 08.11.2017 - 15:55
Ergin Üçüncü like this.
Bende favori butonuna her fotoda basılmasına anlam veremiyorum :)
İnternette favoriye eklemek demek daha sonra tekrar ulaşmak istediğin ya da çok beğendiğin bir şeye yeniden kolay erişim içindir. Zaten her fotoya puan verip beğeniyoruz ya da beğenmiyoruz. Neden her fotoyu bir de favorilerimize ekliyoruz?..

Ergin Üçüncü 07.11.2017 - 22:11
Sn.Bedri Akçay yazınızı şimdi gördüm bende bu sayfaya katıldığımdan beri aynı şeylerden şikayetçiyim bende frofesyonel fotoğrafçı değilim kursa devam ediyorum ancak herkesin fotoğraflarının beğenilmesi hoşuna gider.Kimi kişiler kendi önlerine geçilmesin diye povari butonuna basmıyor (sorduğumda aldığım cevap) , bazıları fotoğraf koyup diğer fotoğrafları incelemiyor .Ama dün bir yabancı fotoğraf sever bir bey var fotoğraflarında ne bir güzellik var ne esnetik ne teknik ama almış başını gitmiş ön sıralara bunuda çözmüş değilim ...Saygılar ben fotoğraf koymaya devam edeceğim beğenen beğenir beğenmiyen basmaz butona. :)

figen cengiz 07.11.2017 - 10:39
EJDER İREN like this.
Zaman her şeyin ilacı Bedri hocam,sitede üye seçimleri ile ana sayfaya öneri butonu'da olsun..Sayfalarımızda arkadaşlarımıza Grafimx.com sayfasına üye olmaları yönünde düşüncelerimizi paylaşıyorum,sizlerde zaman zaman paylaşım yapabilirsiniz benim Facebook sayfalarımda..İyi akşamlar selamlar...

Turgut peker 12.10.2017 - 21:37
Ergin Üçüncü like this.
Bedri beyin yorumunu yeni gördüm . Bu platformda yazılanlar malesef gözden kaçıyor. Açıkçası bu konu ile ilgili kendimden pay biçerek birşey demek istiyorum. Benim mesleğim fotoğrafçılık değil sadece hobi olarak çekiyorum. Kendimi ametör fotoğrafçı olarak bile nitelendiremem. Ne bir sertifikam var nede bir kursa gittim. Bu yüzden benim günümün çoğu kendi mesleğimle ilgilenmekle geçiyor, her zaman bu siteye giremiyorum. genelde de girme zamanım oldugunda her fotoya bakma fırsatım olmuyor. Boş zamanım oldugunda fotoda düzeltme yapıp yüklüyorum ki o zamanda sayfada da epey gezinme zamanım oluyor. sadece kendi fotosunu yükleyip kaçıyor şeklinde algılanmak istemem açıkçası.

esralmdr 30.09.2017 - 23:36
Bedri abi her düşündüğümüzü teknik olarak uygulayamıyoruz :) Bu halini beceremeyen insanlar varken birde öyle bir uygulama daha büyük sorunlar çıkarabilir :)

Ergin Üçüncü 30.09.2017 - 13:33
Parkeci Kartepe Bungalov Sapanca Bungalov