Nikon COOLPIX P600

Nikon COOLPIX P600
Nikon COOLPIX P600

Ultra yüksek zoom'lu 16 megapiksel çözünürlüklü COOLPIX P600 ile yepyeni yaratıcılık fırsatlarını keşfedin. Akıllara durgunluk verici 60x optik zoom, Dynamic Fine Zoom¹ ile tam 120x'e çıkarılabildiğinden, ince ayrıntıları olduğu gibi yakalayabilirsiniz.

Değişken açılı büyük ekranla kendinize ait benzersiz bir perspektif oluşturun, tek dokunuşla Full HD film çekme ve dahili Wi-Fi ile akıllı cihazınızı² kullanarak kolayca resim paylaşmanın keyfini çıkarın. Gelişmiş Objektif Kaydırma VR (titreşim azaltma) özelliği, tam zoom yapıldığında veya hareket ediyor olduğunuzda bile fotoğraf makinenizin sabit, görüntülerinizin ise net kalmasını sağlar.

Manuel pozlama kontrolleri (P/S/A/M) ve dahili elektronik vizöre sahip COOLPIX P600'de karmaşık performans basitleştirildi.

60x NIKKOR optik zoom objektif

Dynamic Fine Zoom¹ ile 120x'e çıkarılabilen bu ultra zoom objektif, 24-1440mm arasını kapsar ve olağanüstü resim kalitesi elde edilebilmesi için Super ED cama sahiptir.

Arkadan aydınlatmalı 16 MP CMOS sensörü

Hassas görüntü sensörü düşük ışıkta harika bir performans sunar ve yüksek çözünürlüğe sahip ayrıntılar sayesinde fotoğraflarınız hep keskin olur.

Gelişmiş Objektif Kaydırma VR

Titreşim azaltma (VR) sayesinde 60x telefoto ile çekim yapılırken bile net görüntüler elde edilmesinin yanı sıra Etkin mod, yürürken veya hareket eden bir araçtan çekim yaparken oluşan sarsıntıyı telafi eder.

Büyük değişken açılı RGBW LCD ekran

7,5 cm/3 inç 921k nokta ekran, her türlü ışıkta net görüntüleme olanağı sunarken çektiğiniz kareleri benzersiz açılarla yaratıcı bir biçimde çerçevelemenizi mümkün kılar.

Dahili Wi-Fi

Wi-Fi sayesinde akıllı cihazınızı² bir uzaktan kumanda gibi kullanıp fotoğrafları en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde paylaşabileceğinizden, Portre çekmek çok kolaydır.

Full HD filmler

Tek bir düğmeye dokunarak stereo sese sahip 1080/60i çözünürlükte film kaydedin; üstelik, NTSC (60i/30p) ve PAL (50i/25p) biçimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Akıllı AF algoritması

Hızlı yanıt veren bir cihaz ve akıllı otomatik netleme algoritmasının düşük ışıkta gelişmiş netlik algılama özelliği sayesinde önemli anları hiç kaçırmayacaksınız.

Odak vurgulama

Manuel netleme modunda netlenen bir alanın kenarları beyazla vurgulandığından, bunları ekranda kolayca görüntüleyebilir ve daha ince ayrıntı elde etmek için yoğunluğu ayarlayabilirsiniz.

Çoklu görev işleme: Eklenen çoklu görev işleme özelliği sayesinde artık birinci görüntünüz işlenirken ikinci karenizi çekebilir ve bekleme süresini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Optimize edilmiş ultra-telefoto zoom: Dijital tek lensli refleks fotoğraf makinelerine yönelik profesyonel değiştirilebilir objektiflerin bazılarında da bulunan bir süper ED cam elemanı ve 4 ED cam elementi, üstün resim kalitesi elde edilmesi için renk sapması düzeltme özelliğine sahiptir. Özelleştirilmiş sahne modları, kuş izleme veya yüksek kontrastlı ay resimleri gibi çekilmesi incelik isteyebilecek süper telefoto resimlerine yönelik olarak otomatikleştirilmiş ayarlar sunar. Etkin VR, yürürken veya hareket halindeki bir araçtan çekim yaparken oluşan sarsıntıyı telafi eder. Yan zoom mandalı maksimum sabitlik sağlayacak biçimde konumlandırıldığından, her seferinde keskin görüntüler ve sorunsuz filmler çekebilirsiniz.

Makro çekim: Doğa fotoğrafçılığı için bulunmaz bir özellik olan 1 cm'ye kadar mesafeden çekim olanağı sayesinde, yakın çekimlerdeki en iyi teknolojiye sahip olun.

Özelleştirilebilen İşlev (Fn) Düğmesi: Sık kullanılan işlevler İşlev düğmesine atanarak ISO duyarlılığı, beyaz dengesi veya pozometre gibi ayarlara hızla erişim imkanına sahip olunabilir. Tek dokunuşlu kullanımla ayarlar değiştirilebilir.

Çevirmeli ayar düğmesi: Manuel pozlama ayarlarının (P/S/A/M) yanı sıra tercih ettiğiniz fotoğraf makinesi ayarlarına anında ulaşabilmek için Kullanıcı modu'na hızlı erişim imkanına sahip olun.

Dahili elektronik vizör: Bir fotoğrafı ekrandaki görüntüyle aynı kompozisyona sahip bir çerçevede görmek için vizöre geçin. Vizörle çekim, duruşunuzun da daha sabit olmasını sağlayacağından makine sarsıntısının en alt düzeye inmesini mümkün kılar ve güçlü güneş ışığında çekim yaparken hassas çerçevelemeyi kolaylaştırabilir.

Gelişmiş film özellikleri: Film kaydı sırasında optik zoom ve otomatik netlemeyi kullanın, kayıt sırasında durağan resimler çekin, istenmeyen kayıtları silmek için filmleri fotoğraf makinesinde düzenleyin. Daha yaratıcı filmler elde etmek için hızlı veya ağır çekim yapabilir veya kayıt sırasında ara vermek için kaydı duraklatma işlevini kullanabilir ve daha sonra aynı filmi çekmeye devam edebilirsiniz.

Wi-Fi ile kolay paylaşım: Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde resimlerinizi sosyal medyada paylaşmak üzere akıllı cihazınıza² göndermek kolaydır. Akıllı cihazınızdan alınan GPS verileri de aktardığınız fotoğraflara yerleştirilebilir ve böylece resimlerin tam olarak nerede çekildiğini görebilirsiniz.

Yüksek hızlı sürekli çekim: 7 fps hızında 7'ye kadar veya 1 fps hızında 200'e kadar çekim yapabileceğiniz sürekli çekim moduyla hızlı hareket eden nesneleri veya zor yakalanan yüz ifadelerini yakalayın.

21 sahne modu:: Fotoğraf makineniz, fotoğraf makinesinin ayarlarını popüler fotoğrafçılık tarzlarına, efektlerine ve konumlarına göre otomatik olarak optimize eder. Harika sonuçlar elde etmek için çekim koşullarınıza en uygun modu seçmeniz yeterlidir.

Otomatik HDR modu: Deklanşöre tek bir basışta farklı pozlamalarda çekilen iki karenin otomatik olarak birleştirilmesiyle, geniş dinamik aralığa ve zengin renk geçişlerine sahip bir görüntü oluşturulur.

Hedef Bulan AF: Fotoğraf makineniz konunuzu otomatik olarak algılayıp netleme yaparak hareketli konularda bile daha net görüntüler elde etmenizi sağlarken siz de hızlı ve hassas otomatik netlemenin keyfini çıkarın.

Kolay Panorama 360°/180°: Çarpıcı manzaraları en iyi halleriyle karelemek için dikey olarak eğerek veya yatay olarak kaydırarak dinamik panoramalar oluşturun.

Rötuş menüsü: Çekimden sonra fotoğraflarınızı iyileştirmek istiyorsanız, arka planı yumuşatarak portreyi daha etkileyici bir hale getiren Portre efektinin yanı sıra kenarları keskinleştirerek görüntünüzün bir poster veya çizim gibi görünmesini sağlayan Fotoğraf Çizimi dahil geniş bir filtre efektleri yelpazesinden seçim yapabilirsiniz.

Şarj Edilebilir Li-ion Pil: Doğayla daha dost olan bu şarj edilebilir pilin, küçük boyutlarına rağmen daha uzun bir pil ömrü vardır ve tek bir şarjda 300'e kadar çekim imkanı sunar (CIPA standartlarına uygun olarak test edilmiştir).

Yüksek hızlı USB şarjı: USB ile daha hızlı şarj edebilme imkanı, anlık gelişen durumlara her zaman hazır olabilmeniz için pilinizi tam şarj edilmiş halde bulundurmanızın kolay olacağı anlamına gelir.

EXPEED C2: Nikon'un hızlı ve güçlü görüntü işleme sistemi sayesinde yüksek hızlı kullanımın yanı sıra yüksek duyarlılığa sahip performans ve optimum resim kalitesi mümkündür.

Nikon Image Space: Özel Nikon görüntü depolama ve paylaşım sitemiz olan Nikon Image Space ile tüm Nikon kullanıcıları 20 GB'a kadar ücretsiz çevrimiçi bulut depolama alanın keyfini çıkarabilir. Daha fazla bilgi edinmek için bkz. NIKON IMAGE SPACE.

Türkçe English Deutsch
 • Gülce Mavi (Mâverâ)

  Voted

 • Ramazan Tarı

  Voted

 • Aziz AYKAN

  Voted

 • roland gruss

  Voted

 • roland gruss

  Voted

 • Ebru Eda YALÇIN

  Voted

 • roland gruss

  Voted

 • roland gruss

  Voted

 • roland gruss

  Voted

 • Delete All Notification